Povrchová důlní

ICT řešení

Inženýrská činnost

Popis činnosti

Ať už jste majitel malé firmy nebo zástupce velké společnosti, dodáme vám ideální sestavy složené z hardwaru, softwaru i našich služeb.

Informační a komunikační technologie = hardwarové a softwarové prostředky pro sběr, přenos, ukládání, zpracování a distribuci dat. 

Mezi hardwarové (technické) prostředky patří servery, stacionární a přenosné personální počítače, tiskárny, komunikační a síťová zařízení (především vysílače, směrovače, přepínače) a specializovaná koncová zařízení (myš, tablet, scanner, kamera, PDA, mobilní telefon apod.). Mezi softwarové (programové) prostředky patří základní software (operační systém, databázový systém, komunikační systém), aplikační software a software pro modelování a vývoj informačních systémů.

Našim klientům pomáháme v oblasti moderních ICT technologií, staráme se o kompletní IT infrastrukturu (správa IT, konzultace, hardening, návrh řešení, dodávka, pravidelný servis), poskytujeme support koncovým uživatelům, analyzujeme a vyvíjíme webová řešení na „míru“.

Komplexní ICT řešení může zahrnovat

N

návrh, instalaci a konfiguraci sítí a serverů

N

hardware i software většiny známých výrobců

N

správa počítačových sítí a serverů

N

odborná uživatelská podpora

N

implementace a upgrady produktů

N

IT audity a konzultace

Kontaktujte nás

Asistentka Povrchová důlní a.s.

Telefon

(+420) 724 247 657

Adresa

Dobrovského 553/8
Praha - Holešovice 170 00

4 + 5 =

POVRCHOVÁ DŮLNÍ A.S.
Dobrovského 553/8, Holešovice, 170 00 Praha 7

IČO: 25036904 | DIČ: CZ25036904

(+420) 724 247 657

Copyright © 2024 Povrchová důlní a.s.