Logo Povrchová důlní a.s.
ICT řešení

ICT ŘEŠENÍ


ICT řešení

ICT ŘEŠENÍ

Ať už jste majitel malé firmy nebo zástupce velké společnosti, dodáme vám ideální sestavy složené z hardwaru, softwaru i našich služeb.


Informační a komunikační technologie = hardwarové a softwarové prostředky pro sběr, přenos, ukládání, zpracování a distribuci dat. Mezi hardwarové (technické) prostředky patří servery, stacionární a přenosné personální počítače, tiskárny, komunikační a síťová zařízení (především vysílače, směrovače, přepínače) a specializovaná koncová zařízení (myš, tablet, scanner, kamera, PDA, mobilní telefon apod.). Mezi softwarové (programové) prostředky patří základní software (operační systém, databázový systém, komunikační systém), aplikační software a software pro modelování a vývoj informačních systémů.

Našim klientům pomáháme v oblasti moderních ICT technologií, staráme se o kompletní IT infrastrukturu (správa IT, konzultace, hardening, návrh řešení, dodávka, pravidelný servis), poskytujeme support koncovým uživatelům, analyzujeme a vyvíjíme webová řešení na "míru".

Komplexní ICT řešení může zahrnovat: